تسمیه پر معنای مقام معظم رهبری در سال 1395 : اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل

حجاب وعفافبازديد

بازدیدکنندگان : 323761

ويژه متخصصين


طرح نيروي انساني پزشكان

اوقات شرعی


اداره کل انتقال خون استان کرمان
ورزش همگاني در انتقال خون كرمان برگزار شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 15 مرداد 1394 ساعت 08:25

ورزش همگاني در انتقال خون كرمان  برگزار شد.
همایش ورزش همگانی بمناسبت 9مرداد روز ملي اهداي خون و هفته انتقال خون در اداره كل انتقال خون استان كرمان برگزار  شد.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ، این همایش پنجشنبه 15مرداد ماه 1394 با حضور نماينده مردم كرمان وراور در مجلس شوراي اسلامي و جمع كثيري از  علاقمندان به ورزش ،  به میزبانی اداره کل انتقال خون كرمان و با همکاری هیات ورزشهای همگانی برگزار گردید .

ادامه مطلب...
 
تقدير مديرعامل وپرسنل مركز بيماريهاي خاص كرمان از پرسنل انتقال خون كرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 11 مرداد 1394 ساعت 15:35

تقدير مديرعامل  مركز بيماريهاي خاص كرمان از پرسنل انتقال خون كرمان

به مناسبت هفته انتقال خون مدير عامل  به همراه  جمعي از پرسنل  مركز بيماريهاي خاص كرمان ، يكشنبه 12مرداد 1394 با حضور در اداره كل انتقال خون كرمان از پرسنل وكاركنان  انتقال خون كرمان با اهداي گل تقدير كردند.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ،در ابتداي  اين ديدار دكتر مهديزاده ؛ مديركل انتقال خون كرمان ضمن  ضمن قدردانی  از كادر درماني مركز بيماريهاي خاص كه با توان بالا و بدون چشم داشت مادی به منظور كمك و درمان بیماران خاص  همت می كنند، افزود:   1200 بیماران تالاسمی حتما باید خون مورد نیاز را از طریق کیسه های فیلتردار مصرف کنند که در استان کرمان بیش از 90 درصد خون  بيماران  از همین روش تهیه می شود.

ادامه مطلب...
 
فرماندار كرمان خون خود را اهدا كرد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 11 مرداد 1394 ساعت 15:18

فرماندار كرمان خون خود را اهدا كرد.

به مناسبت‌  9مرداد روز ملي اهداي خون و گراميداشت هفته انتقال خون فرماندار كرمان به همراه جمعي از پرسنل فرمانداري، يكشنبه 11مرداد ماه 1394 با حضور در مركز اهداي خون 22بهمن خون خود را اهدا  کردند .

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ، در اين مراسم مهندس  توحيدي ؛ فرماندار كرمان با بيان اينكه اهدای خون اهدای زندگی است، اظهار داشت  : سنت حسنه اهدای خون بخشیدن زندگی به همنوعان و نمونه بارزی از ایثار و از خودگذشتگی است .

ادامه مطلب...
 
سخنرانی مدیر کل انتقال خون كرمان در نماز جمعه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 10 مرداد 1394 ساعت 09:11

سخنرانی مدیر کل انتقال خون كرمان در نماز جمعه

به مناسبت  9 مرداد روز ملي اهداي خون  و هفته انتقال خون  و با رویکرد فرهنگ سازی و آشنایی شهروندان با اهداف و وظایف  سازمان انتقال خون ايران مدیر کل  انتقال خون استان  به همراه جمعی از پرسنل در نماز جمعه  شرکت نمود ند .

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان، در اين آيين  دكتر مهديزاده؛ مديركل انتقال خون استان ضمن تبریک چهل ويكمين  سالگرد تاسیس سازمان انتقال خون ایران و  روز ملی اهدای خون افزود: بيش از  40 میلیون اهدای خون در 41 سال فعالیت سازمان انتقال خون در کشور از دستاوردهای این سازمان است .

ادامه مطلب...
 
مراسم کوهپیمایی کارکنان پرسنل انتقال خون كرمان برگزار شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 10 مرداد 1394 ساعت 08:35

مراسم کوهپیمایی کارکنان  انتقال خون كرمان برگزار شد

مراسم  کوهپیمایی پرسنل انتقال خون كرمان  صبح روز جمعه  9مرداد ماه  1394 همزمان با روز ملي اهداي خون در كوههاي مسجد صاحب الزمان (عج) كرمان ، برگزار شد

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ، در اين مراسم  كه با حضور كاركنان وجمعي از پرسنل انتقال خون كرمان برگزار شد، دكتر مهديزاده ؛ مديركل انتقال خون استان  در سخناني هدف از این همایش كوهنوردي  را ترویج فرهنگ ورزش در سطح جامعه، ایجاد روحیه، انگیزه، نشاط و سلامتی و پویایی هرچه بهتر و بیشتر در بين كاركنان وهمچنين گراميداشت 9مرداد روز ملي اهداي خون عنوان کرد .

ادامه مطلب...
 
برنامه های هفته انتقال خون اعلام شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 31 تیر 1394 ساعت 11:46

برنامه های هفته انتقال خون اعلام شد

عناوین هفته انتقال خون و برنامه های این سازمان در هفته یاد شده اعلام شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ايران، دکتر بشیر حاجی بیگی مدیر کل دفتر مدیر عامل و روابط عمومی، با اعلام عناوین روزهای هفته انتقال خون سمت و سوی برنامه های این هفته را در سال جاری تقدیر از تلاشگران عرصه انتقال خون عنوان کرد.

ادامه مطلب...
 
مسابقه عکس سلفی اهدا کنندگان به مناسبت روز ملی انتقال خون مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 30 تیر 1394 ساعت 07:52

مسابقه عکس سلفی اهدا کنندگان به مناسبت روز ملی انتقال خون
همه ما دوست داریم دیده شویم و چه بهتر که تصویری که از ما در ذهن دوستان و جامعه می ماند، تصویری در حال رفتار انساندوستانه باشد.


در پی استقبال اهدا کنندگان از گرفتن عکس سلفی از خودشان هنگام اهدای خون، سازمان انتقال خون ايران  نیز برای جهت دهی و انسجام بخشی به این حرکت زیبا و خود جوش فرهنگی به مناسبت روز ملی انتقال خون 9 مرداد در نظر دارد مسابقه عکس سلفی اهدا کنندگان را برگزار کند.

ادامه مطلب...
 
متن پیام مدیر کل انتقال خون استان به مناسبت حلول ماه شوال و عید سعید فطر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 24 تیر 1394 ساعت 13:17

متن پیام مدیر کل انتقال خون استان به مناسبت حلول ماه شوال و عید سعید فطر

 مدیرکل انتقال خون استان کرمان  در آستانه حلول ماه شوال و عید سعید فطر، با ارسال پیامی خطاب به کارکنان انتقال خون استان ، این عید بزرگ را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون كرمان  ، متن پیام دكتر مهديزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان به مناسبت حلول ماه شوال و عید سعید فطر به این شرح است:

ادامه مطلب...
 
اهداكنندگان خون در استان كرمان در شبهاي قدر سنگ تمام گداشتند. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 23 تیر 1394 ساعت 12:02

اهداكنندگان خون در استان كرمان در شبهاي قدر سنگ تمام گداشتند.

اهداكنندگان خون استان  كرمان در شبهاي قدر نسبت به سال گذشته با رشد 71 درصدي رتبه نخست افزايش  اهداكننده خون  در بين استانها را كسب كردند.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ، عباس بهرامي؛ مسئول روابط عمومي انتقال خون استان با قدرداني از هم استانيهاي  روزه دار برای اهدای خون و یاری رسانی به  انتقال خون برای تامین خون بیماران نیازمند افزود: بر اساس گزارش اعلام شده توسط سازمان انتقال خون ايران ، ادارات كل انتقال خون كرمان ،اصفهان و گلستان داراي بیشترین اهدا کننده خون در شب های قدر امسال بودند.

ادامه مطلب...
 
رشد 5/5 درصدي اهداي خون در شبهاي قدر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 20 تیر 1394 ساعت 07:26

مردم کرمان دو هزار و 816 واحد خون در شب های قدر اهدا کردند

مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: مردم استان در شب های قدر امسال دو هزار و 816 واحد خون اهدا کردند که نسبت به سال گذشته 5.5 درصد رشد داشته است.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ،دكتر محمدرضا مهدیزاده افزود: در مجموع شب های قدر سه هزار و 323 نفر در استان برای اهدای خون مراجعه کردند که از این تعداد 16 درصد از مراجعین به دلایل مختلف پزشکی از اهدای خون معاف موقت یا دائم شدند.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 8 از 21