تسمیه پر معنای مقام معظم رهبری در سال 1396 : اقتصاد مقاومتی،تولید واشتغال

حجاب وعفافبازديد

بازدیدکنندگان : 328526

ويژه متخصصين


طرح نيروي انساني پزشكان

اوقات شرعی


اداره کل انتقال خون استان کرمان
بازديد دانش آموزان كرماني از اداره كل انتقال خون استان کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 11 آبان 1395 ساعت 10:35

بازديد دانش آموزان كرماني از اداره كل انتقال خون استان کرمان

جمعي از دانش آموزان مدارس شهركرمان به منظور ترويج فرهنگ اهداي خون دراداره كل انتقال خون استان كرمان حضور يافته و از نزديك با فرآيند تهيه خون و فرآورده‌هاي خوني آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ، در اين بازديد حمزه نژادي ؛ مسئول آموزش، جذب و حفظ اهداكنندگان انتقال خون كرمان با هدف آشنايي دانش‌آموزان در سنين نوجواني با فرهنگ اهداي خون و ترويج اين سنت حسنه دربين خانوادهها ، توضيحاتي در خصوص فرايند تهيه خون وفراورده هاي خوني ارائه كرد .

ادامه مطلب...
 
عزاداران حسینی در کرمان یکهزار و 154 واحد خون اهدا کردند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 22 مهر 1395 ساعت 12:53

عزاداران حسینی در کرمان یکهزار و 154 واحد خون اهدا کردند

مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: عزاداران حسینی در روزهای تاسوعا و عاشورای امسال یکهزار و 154 واحد خون را در استان کرمان اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان کرمان دکتر مهدیزاده، مدیرکل انتقال خون استان افزود: تعداد مراجعه برای اهدای خون در این 2 روز، یکهزار و 380 نفر بود که بدین ترتیب حدود 13 درصد از مراجعان به دلایل مختلف پزشکی از اهدای خون معاف موقت یا دائم شدند.

ادامه مطلب...
 
تجلیل از سه بازنشسته انتقال خون استان کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 05 مهر 1395 ساعت 10:37

تجلیل از سه بازنشسته انتقال خون استان کرمان

در مراسمی با حضور مدیرکل انتقال خون استان کرمان و کارکنان از سه نفر از پرسنل انتقال خون کرمان که به افتخار بازنشستگی نائل شدند، تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، در ابتدای مراسم دکتر مهدیزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان با قدردانی و تشکر از خدمات و زحمات بی‌شائبه همکاران بازنشسته در طول دوران خدمت ازآنها به عنوان سرمایه‌های اصلی و ارزشی هر سازمانی یاد کرد.

ادامه مطلب...
 
حضور انتقال خون کرمان در نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر وامید مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 06 شهریور 1395 ساعت 13:19

حضور انتقال خون کرمان در نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر وامید

نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر وامید به مناسبت هفته دولت با حضور جمعی از مسئولین استانی در محل پارک مادر کرمان گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان کرمان ، عباس بهرامی ؛ مسئول روابط عمومی انتقال خون استان هدف از شرکت در این نمایشگاه را ایجاد روحیه همکاری ، ترویج فرهنگ ایثار وتعهد به جامعه و همچنین تقویت تعامل بین دستگاهی عنوان کرد.

ادامه مطلب...
 
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ازانتقال خون جیرفت بازدید کرد . مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 06 شهریور 1395 ساعت 12:21

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ازانتقال خون جیرفت بازدید کرد .
نماینده مردم شهرستان‎های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری‎های لازم برای توسعه فضای فیزیکی پایگاه انتقال خون شهرستان جیرفت انجام می‎گیرد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان کرمان ، یحیی کمالی‎پور نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت : تلاش و زحمات دست‎اندرکاران این پایگاه با وجود کمبود امکانات برای شهرستان‎های جیرفت و عنبرآباد قابل تقدیر است.

ادامه مطلب...
 
پيام تبريك مديركل انتقال خون كرمان به مناسبت روز پزشك مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 01 شهریور 1395 ساعت 08:38

پيام تبريك مديركل انتقال خون استان كرمان به مناسبت روز پزشك
دكتر مهديزاده ؛ مديركل انتقال خون استان كرمان در پيامي يكم شهريور زاد روز حكيم بوعلي سينا روز پزشك را تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ، دكتر مهديزاده ؛ مديركل انتقال خون استان در اين پيام آورده است : پزشکان ضامن سلامت جامعه ، امنیـت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند.
همانانی که طبابت را با حکمت و اخلاق درآمیخته و درد و رنج را از جسم و روان دردمندان زدوده و شوق امید را در کالبد جسم و روح زندگی آنان می دمند.

ادامه مطلب...
 
اهدای مستمر خون در کرمان بالاتر از میانگین کشور است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 19 مرداد 1395 ساعت 10:24

اهدای مستمر خون در کرمان بالاتر از میانگین کشور است

مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: اهدای مستمر خون در استان به عنوان شاخصی مهم در انتقال خون حدود 57،5 درصد و 5،5 درصد بالاتر از میانگین کشور است.

به گزارش ایرنا محمدرضا مهدیزاده روز دوشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران فعال در حوزه انتقال خون افزود: اهداکنندگان مستمر خون در سال 2 مرتبه خون می دهند و این افراد به دلیل ارتباط با انتقال خون به نسبت سایر افراد خون بهتری اهدا می کنند.
وی گفت: سال گذشته حدود 90 هزار مراجعه کننده اهدای خون داشتیم که 74 هزار و 500 واحد خون اهدا شد و حدود 18 و نیم درصد از مراجعان به انتقال خون طی سال گذشته معاف موقت و دائم شدند.

ادامه مطلب...
 
دستگاه اشعه خون گاماسل در کرمان به بهره برداری رسید مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 14 مرداد 1395 ساعت 13:16

همزمان با هفته انتقال خون
مرکز پذیره‌نویسی سلول‌های بنیادی خون‌ساز و دستگاه اشعه گاماسل در ‌کرمان افتتاح شد

همزمان با هفته انتقال خون در استان کرمان مرکز پذیره‌نویسی اهداکنندگان سلول‌های بنیادی خونساز به غیرخویشاوند و دستگاه اشعه گاماسل افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، آئین افتتاح مرکز پذیره‌نویسی اهداکنندگان سلول‌های بنیادی خونساز به غیرخویشاوند و دستگاه اشعه گاماسل در استان کرمان با حضور مدیر کل انتقال خون استان ، زهرا موسی‌پور؛ مدیر کل اجتماعی استانداری کرمان و دکتر رشیدی ؛ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد.

دکترمهدیزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان در این آئین با اشاره به اینکه با بهره‌برداری از دستگاه اشعه خون گاماسل در استان کرمان، کرمان جزو هفت استانی است که از وجود این دستگاه در کشور بهره‌مند می‌شود، گفت: برای تجهیز این دستگاه اعتبار 1.5 میلیارد تومان از اعتبارات ملی هزینه شده است.

ادامه مطلب...
 
ورزش همگاني با همکاری انتقال خون استان کرمان برگزار شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 10 مرداد 1395 ساعت 08:36

به مناسبت 9مرداد
ورزش همگاني با همکاری انتقال خون استان کرمان برگزار شد.

همایش ورزش همگانی بمناسبت نهم مرداد سالروز تاسیس سازمان انتقال خون ایران در مسیر کوههای صاحب الزمان (عج) کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ، این همایش جمعه هشتم مرداد 95با حضور جمع كثيري از علاقمندان به ورزش وباهمکاری اداره کل انتقال خون استان كرمان و هیات ورزشهای همگانی برگزار گردید .

دكتر مهديزاده ؛ مديركل انتقال خون استان درابتداي اين همايش با گراميداشت 9مرداد سالروز تاسيس سازمان انتقال خون ايران و با تاکید بر لزوم توجه بیش ازپیش به ورزش همگانی، خاطرنشان کردند: پیشرفت یک کشور منوط به نیروی انسانی سالم، عالم، با همت و دیندار است .

ادامه مطلب...
 
همایش «هموویژلانس» توسط انتقال خون استان کرمان برگزار شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 05 مرداد 1395 ساعت 13:16

همایش «هموویژلانس» توسط انتقال خون استان کرمان برگزار شد.

انتقال خون استان کرمان همایشی باهدف آشنایی و معرفی کامل سیستم مراقبت ازخون و فرآورده‌هایی خونی در سالن آموزش‌های مداوم جامعه پزشکی برگزار کرد. در این همایش به‌منظور اطلاع‌رسانی و بالا بردن سطح کیفیت خدمات درمانی در حوزه‌ی انتقال خون از کادر درمانی و پزشکان مراکز درمانی استان دعوت به‌عمل‌آمده بود.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان، در ابتدای این همایش دکترمهدیزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان در سخنانی بیان کرد که انتقال خون میزبان کنفرانس یک‌روزه «هموویژلانس» است و با توجه به اهمیتی که خون و فراوردهای خونی در فرآیند درمان دارد،از طرف انتقال خون استان تصمیم گرفته‌شده است که هرسال یک کنفرانس در این رابطه به‌منظور ارتقا کیفیت و ارائه خدمات بهتر برگزار شود.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 3 از 22