تسمیه پر معنای مقام معظم رهبری در سال 1396 : اقتصاد مقاومتی،تولید واشتغال

حجاب وعفافبازديد

بازدیدکنندگان : 326188

ويژه متخصصين


طرح نيروي انساني پزشكان

اوقات شرعی


اداره کل انتقال خون استان کرمان
پيام تبريك مديركل انتقال خون كرمان به مناسبت روز پزشك مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 01 شهریور 1395 ساعت 08:38

پيام تبريك مديركل انتقال خون استان كرمان به مناسبت روز پزشك
دكتر مهديزاده ؛ مديركل انتقال خون استان كرمان در پيامي يكم شهريور زاد روز حكيم بوعلي سينا روز پزشك را تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ، دكتر مهديزاده ؛ مديركل انتقال خون استان در اين پيام آورده است : پزشکان ضامن سلامت جامعه ، امنیـت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند.
همانانی که طبابت را با حکمت و اخلاق درآمیخته و درد و رنج را از جسم و روان دردمندان زدوده و شوق امید را در کالبد جسم و روح زندگی آنان می دمند.

ادامه مطلب...
 
اهدای مستمر خون در کرمان بالاتر از میانگین کشور است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 19 مرداد 1395 ساعت 10:24

اهدای مستمر خون در کرمان بالاتر از میانگین کشور است

مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: اهدای مستمر خون در استان به عنوان شاخصی مهم در انتقال خون حدود 57،5 درصد و 5،5 درصد بالاتر از میانگین کشور است.

به گزارش ایرنا محمدرضا مهدیزاده روز دوشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران فعال در حوزه انتقال خون افزود: اهداکنندگان مستمر خون در سال 2 مرتبه خون می دهند و این افراد به دلیل ارتباط با انتقال خون به نسبت سایر افراد خون بهتری اهدا می کنند.
وی گفت: سال گذشته حدود 90 هزار مراجعه کننده اهدای خون داشتیم که 74 هزار و 500 واحد خون اهدا شد و حدود 18 و نیم درصد از مراجعان به انتقال خون طی سال گذشته معاف موقت و دائم شدند.

ادامه مطلب...
 
دستگاه اشعه خون گاماسل در کرمان به بهره برداری رسید مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 14 مرداد 1395 ساعت 13:16

همزمان با هفته انتقال خون
مرکز پذیره‌نویسی سلول‌های بنیادی خون‌ساز و دستگاه اشعه گاماسل در ‌کرمان افتتاح شد

همزمان با هفته انتقال خون در استان کرمان مرکز پذیره‌نویسی اهداکنندگان سلول‌های بنیادی خونساز به غیرخویشاوند و دستگاه اشعه گاماسل افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، آئین افتتاح مرکز پذیره‌نویسی اهداکنندگان سلول‌های بنیادی خونساز به غیرخویشاوند و دستگاه اشعه گاماسل در استان کرمان با حضور مدیر کل انتقال خون استان ، زهرا موسی‌پور؛ مدیر کل اجتماعی استانداری کرمان و دکتر رشیدی ؛ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد.

دکترمهدیزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان در این آئین با اشاره به اینکه با بهره‌برداری از دستگاه اشعه خون گاماسل در استان کرمان، کرمان جزو هفت استانی است که از وجود این دستگاه در کشور بهره‌مند می‌شود، گفت: برای تجهیز این دستگاه اعتبار 1.5 میلیارد تومان از اعتبارات ملی هزینه شده است.

ادامه مطلب...
 
ورزش همگاني با همکاری انتقال خون استان کرمان برگزار شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 10 مرداد 1395 ساعت 08:36

به مناسبت 9مرداد
ورزش همگاني با همکاری انتقال خون استان کرمان برگزار شد.

همایش ورزش همگانی بمناسبت نهم مرداد سالروز تاسیس سازمان انتقال خون ایران در مسیر کوههای صاحب الزمان (عج) کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ، این همایش جمعه هشتم مرداد 95با حضور جمع كثيري از علاقمندان به ورزش وباهمکاری اداره کل انتقال خون استان كرمان و هیات ورزشهای همگانی برگزار گردید .

دكتر مهديزاده ؛ مديركل انتقال خون استان درابتداي اين همايش با گراميداشت 9مرداد سالروز تاسيس سازمان انتقال خون ايران و با تاکید بر لزوم توجه بیش ازپیش به ورزش همگانی، خاطرنشان کردند: پیشرفت یک کشور منوط به نیروی انسانی سالم، عالم، با همت و دیندار است .

ادامه مطلب...
 
همایش «هموویژلانس» توسط انتقال خون استان کرمان برگزار شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 05 مرداد 1395 ساعت 13:16

همایش «هموویژلانس» توسط انتقال خون استان کرمان برگزار شد.

انتقال خون استان کرمان همایشی باهدف آشنایی و معرفی کامل سیستم مراقبت ازخون و فرآورده‌هایی خونی در سالن آموزش‌های مداوم جامعه پزشکی برگزار کرد. در این همایش به‌منظور اطلاع‌رسانی و بالا بردن سطح کیفیت خدمات درمانی در حوزه‌ی انتقال خون از کادر درمانی و پزشکان مراکز درمانی استان دعوت به‌عمل‌آمده بود.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان، در ابتدای این همایش دکترمهدیزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان در سخنانی بیان کرد که انتقال خون میزبان کنفرانس یک‌روزه «هموویژلانس» است و با توجه به اهمیتی که خون و فراوردهای خونی در فرآیند درمان دارد،از طرف انتقال خون استان تصمیم گرفته‌شده است که هرسال یک کنفرانس در این رابطه به‌منظور ارتقا کیفیت و ارائه خدمات بهتر برگزار شود.

ادامه مطلب...
 
مدیرکل انتقال خون کرمان به کمپین اهدای خون پیوست مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 27 تیر 1395 ساعت 13:04

مدیرکل انتقال خون کرمان به کمپین اهدای خون پیوست

دکتر مهدیزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان که از اهداکنندگان مستمر خون است، به کمپین اهدای خون پیوست.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، دکتر مهدیزاده ضمن دیدار وتقدیر وتشکر از اهداکنندگان خون و همچنین دیدار با پرسنل بخش اهداکنندگان انتقال خون کرمان با اهدای خون،به کمپین اهدای خون، "از روز جهانی تا روز ملی اهدای خون" پیوست.

ادامه مطلب...
 
توضیحات روابط عمومی انتقال خون درباره خبر انتقاد از توقف افزایش اهدای خون: تمرکز انتقال خون بر کیفیت اهدای خون است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 22 تیر 1395 ساعت 09:20

توضیحات روابط عمومی انتقال خون درباره خبر انتقاد از توقف افزایش اهدای خون:
تمرکز انتقال خون بر کیفیت اهدای خون است


به دنبال درج خبری در برخی رسانه ها از جمله خبرگزاری ایسنا، مهر و آفتاب با عنوان "مدیرعامل اسبق سازمان انتقال خون عنوان کرد: روند افزایشی اهدای خون را متوقف نکنید" و " انتقاد از توقف افزایش اهدای خون/ایران رو به سالمندی می رود" روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران با انتشار توضیحاتی، نوشت: "آن چه در سخنرانی مدیرعامل سازمان انتقال خون در مراسم تفاهم نامه بخش خصوصی ایران برای تاسیس پالایشگاه داروهای مشتق از پلاسما عنوان شده است تمرکز سازمان انتقال خون ایران بر کیفیت اهدای خون به جای کمیت می باشد."

برای آگاهی خوانندگان محترم، متن این توضیحات در پی می آید:

ادامه مطلب...
 
در آستانه عید سعید فطر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 15 تیر 1395 ساعت 11:31

در آستانه عید سعید فطر
پیام تبریک مدیرکل انتقال خون استان به پرسنل انتقال خون استان

دکتر مهدیزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به خانواده بزرگ انتقال خون استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان کرمان ، در پیام دکتر مهدیزاده آمده است : اکنون که یک ماه از پالایش جان و درخشش نور ایمان در دل های آسمانی می گذرد، آمدن عید بندگی و شادی وصف ناپذیر از این همه رحمت الهی، خوش یمن ترین نویدی است که روزه داران درگاه احدیت را مسرور می سازد.

ادامه مطلب...
 
مردم کرمان در شبهای قدر دو هزارو 441 واحد خون اهدا کردند. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 09 تیر 1395 ساعت 13:19

مردم کرمان در شبهای قدر 2 هزارو 441 واحد خون اهدا کردند.

مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: مردم استان در شب های قدر امسال 2 هزار و 441 واحد خون اهدا کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان کرمان ، دكترمحمدرضا مهدیزاده ؛مديركل انتقال خون استان افزود : در مجموع شب های قدر 2 هزار و 995 نفر در استان برای اهدای خون مراجعه کردند که 18 درصد از مراجعین به دلایل مختلف پزشکی از اهدای خون معاف موقت یا دائم شدند

ادامه مطلب...
 
مدیر روابط عمومی انتقال خون استان کرمان از اجرای طرح اهدای خون در لیالی قدر در استان خبر داد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 01 تیر 1395 ساعت 12:38

مدیر روابط عمومی انتقال خون استان کرمان

مدیر روابط عمومی انتقال خون استان کرمان از اجرای طرح اهدای خون در لیالی قدر در استان خبر داد.

عباس بهرامی در گفت‌وگو با تسنیم در کرمان اظهار داشت: در جامعه امروزی به‌سبب وجود بسیاری از بیماری‌ها، به شدت نیازمند ترویج فرهنگ اهدای خون در جامعه هستیم.

وی از اهداکنندگان خون به‌عنوان سرمایه ملی و اجتماعی کشور نام برد و افزود‌: در لیالی قدر مرکز اهدای خون شریعتی روبروی مسجد جامع ، تیم سیار مستقر در مصلی امام علی (ع) و مهدیه صاحب‌الزمان کرمان از ساعت 21 تا 2 بامداد فعال هستند.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 3 از 22