تسمیه پر معنای مقام معظم رهبری در سال 1395 : اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل

حجاب وعفافبازديد

بازدیدکنندگان : 323759

ويژه متخصصين


طرح نيروي انساني پزشكان

اوقات شرعی


اداره کل انتقال خون استان کرمان
همایش «هموویژلانس» توسط انتقال خون استان کرمان برگزار شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 05 مرداد 1395 ساعت 13:16

همایش «هموویژلانس» توسط انتقال خون استان کرمان برگزار شد.

انتقال خون استان کرمان همایشی باهدف آشنایی و معرفی کامل سیستم مراقبت ازخون و فرآورده‌هایی خونی در سالن آموزش‌های مداوم جامعه پزشکی برگزار کرد. در این همایش به‌منظور اطلاع‌رسانی و بالا بردن سطح کیفیت خدمات درمانی در حوزه‌ی انتقال خون از کادر درمانی و پزشکان مراکز درمانی استان دعوت به‌عمل‌آمده بود.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان، در ابتدای این همایش دکترمهدیزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان در سخنانی بیان کرد که انتقال خون میزبان کنفرانس یک‌روزه «هموویژلانس» است و با توجه به اهمیتی که خون و فراوردهای خونی در فرآیند درمان دارد،از طرف انتقال خون استان تصمیم گرفته‌شده است که هرسال یک کنفرانس در این رابطه به‌منظور ارتقا کیفیت و ارائه خدمات بهتر برگزار شود.

ادامه مطلب...
 
مدیرکل انتقال خون کرمان به کمپین اهدای خون پیوست مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 27 تیر 1395 ساعت 13:04

مدیرکل انتقال خون کرمان به کمپین اهدای خون پیوست

دکتر مهدیزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان که از اهداکنندگان مستمر خون است، به کمپین اهدای خون پیوست.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، دکتر مهدیزاده ضمن دیدار وتقدیر وتشکر از اهداکنندگان خون و همچنین دیدار با پرسنل بخش اهداکنندگان انتقال خون کرمان با اهدای خون،به کمپین اهدای خون، "از روز جهانی تا روز ملی اهدای خون" پیوست.

ادامه مطلب...
 
توضیحات روابط عمومی انتقال خون درباره خبر انتقاد از توقف افزایش اهدای خون: تمرکز انتقال خون بر کیفیت اهدای خون است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 22 تیر 1395 ساعت 09:20

توضیحات روابط عمومی انتقال خون درباره خبر انتقاد از توقف افزایش اهدای خون:
تمرکز انتقال خون بر کیفیت اهدای خون است


به دنبال درج خبری در برخی رسانه ها از جمله خبرگزاری ایسنا، مهر و آفتاب با عنوان "مدیرعامل اسبق سازمان انتقال خون عنوان کرد: روند افزایشی اهدای خون را متوقف نکنید" و " انتقاد از توقف افزایش اهدای خون/ایران رو به سالمندی می رود" روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران با انتشار توضیحاتی، نوشت: "آن چه در سخنرانی مدیرعامل سازمان انتقال خون در مراسم تفاهم نامه بخش خصوصی ایران برای تاسیس پالایشگاه داروهای مشتق از پلاسما عنوان شده است تمرکز سازمان انتقال خون ایران بر کیفیت اهدای خون به جای کمیت می باشد."

برای آگاهی خوانندگان محترم، متن این توضیحات در پی می آید:

ادامه مطلب...
 
در آستانه عید سعید فطر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 15 تیر 1395 ساعت 11:31

در آستانه عید سعید فطر
پیام تبریک مدیرکل انتقال خون استان به پرسنل انتقال خون استان

دکتر مهدیزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به خانواده بزرگ انتقال خون استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان کرمان ، در پیام دکتر مهدیزاده آمده است : اکنون که یک ماه از پالایش جان و درخشش نور ایمان در دل های آسمانی می گذرد، آمدن عید بندگی و شادی وصف ناپذیر از این همه رحمت الهی، خوش یمن ترین نویدی است که روزه داران درگاه احدیت را مسرور می سازد.

ادامه مطلب...
 
مردم کرمان در شبهای قدر دو هزارو 441 واحد خون اهدا کردند. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 09 تیر 1395 ساعت 13:19

مردم کرمان در شبهای قدر 2 هزارو 441 واحد خون اهدا کردند.

مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: مردم استان در شب های قدر امسال 2 هزار و 441 واحد خون اهدا کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان کرمان ، دكترمحمدرضا مهدیزاده ؛مديركل انتقال خون استان افزود : در مجموع شب های قدر 2 هزار و 995 نفر در استان برای اهدای خون مراجعه کردند که 18 درصد از مراجعین به دلایل مختلف پزشکی از اهدای خون معاف موقت یا دائم شدند

ادامه مطلب...
 
مدیر روابط عمومی انتقال خون استان کرمان از اجرای طرح اهدای خون در لیالی قدر در استان خبر داد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 01 تیر 1395 ساعت 12:38

مدیر روابط عمومی انتقال خون استان کرمان

مدیر روابط عمومی انتقال خون استان کرمان از اجرای طرح اهدای خون در لیالی قدر در استان خبر داد.

عباس بهرامی در گفت‌وگو با تسنیم در کرمان اظهار داشت: در جامعه امروزی به‌سبب وجود بسیاری از بیماری‌ها، به شدت نیازمند ترویج فرهنگ اهدای خون در جامعه هستیم.

وی از اهداکنندگان خون به‌عنوان سرمایه ملی و اجتماعی کشور نام برد و افزود‌: در لیالی قدر مرکز اهدای خون شریعتی روبروی مسجد جامع ، تیم سیار مستقر در مصلی امام علی (ع) و مهدیه صاحب‌الزمان کرمان از ساعت 21 تا 2 بامداد فعال هستند.

ادامه مطلب...
 
گفتگو با بانوی ایرانی رکوردار اهدای خون مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 30 خرداد 1395 ساعت 08:50

گفتگو با بانوی ایرانی رکوردار اهدای خون

بانوی قهرمانی که جان صدها نفر را نجات داده است

ماندانا حجاریان؛ بانوی 59 ساله کرمانی و نامی ماندگار درتاریخ اهدای خون بانوان، با 169 بار اهدای خون رکوردار اهدای خون بانوان در کشور است.به راستی اگر این جمله را باور داشته باشیم که با هربار اهدای خون می توانیم جان سه بیمار را نجات دهیم بیراه نگفته ایم که این زن قهرمانی است برای نجات جان صدها بیماری که توانسته اند از بستر بیماری به آغوش پر مهر خانواده باز گردند.

ادامه مطلب...
 
از 350 اهداکننده مستمر خون در استان کرمان تقدیر شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 26 خرداد 1395 ساعت 11:48

از 350 اهداکننده مستمر خون در استان کرمان تقدیر شد.

مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: در استان کرمان 18 هزار نفر به صورت مستمر خون اهدا می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، دکتر مهدی‌زاده عصرسه شنبه 25 خرداد95در مراسم تجلیل از اهداکنندگان مستمر خون استان کرمان اظهار داشت: از سال 2004 میلادی مصادف با 1383 شمسی در سراسر دنیا مراسم جشنی برای تجلیل از اهداکنندگان مستمر خون برگزار می‌شود و این مراسم در کشورمان و استان کرمان هر سال در حال برگزاری است .

وی بیان کرد: در سراسر استان کرمان از جمله شهرستان‌های کرمان، جیرفت، رفسنجان، سیرجان، بم و کهنوج مراسمی برگزار و از 350 اهداکننده خون مستمر استان به نمایندگی از خانواده 18 هزار نفری اهداکننده خون تجلیل به عمل می‌آید.

ادامه مطلب...
 
اهدای خون در ماه رمضان فراموش نشود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 20 خرداد 1395 ساعت 08:33

اهدای خون در ماه رمضان فراموش نشود

مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: امسال نیز مانند سال های گذشته از اهداکنندگان خون به ویژه اهداکنندگان مستمر در این استان دعوت می شود اهدای خون در ماه مبارک رمضان را فراموش نکنند.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان کرمان ، دکتر مهدیزاده با بیان اینکه اهدای خون در ماه مبارک رمضان کاهش می یابد افزود: این در حالی است که مصرف فرآورده های خونی در این ماه کاهش ندارد.

وی بیان کرد: حدود 35 درصد خونهای تولیدی انتقال خون استان کرمان به مصرف بیماران تالاسمی به عنوان مصرف کنندگان دائمی خون می رسد.

ادامه مطلب...
 
مدیرکل انتقال خون کرمان با مدیرعامل مس شهید باهنر کرمان دیدار کرد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 19 خرداد 1395 ساعت 11:34

مدیرکل انتقال خون کرمان با مدیرعامل صنایع مس شهید باهنر کرمان دیدار کرد.

مدیرکل انتقال خون استان کرمان با حضور در مجتمع صنایع مس شهید باهنر کرمان با مدیرعامل این مجتمع دیدار وگفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، دکترمحمدرضا مهدیزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان از نقش مهم و تاثیرگزار مجتمع مس شهید باهنر کرمان در امر خداپسندانه اهدای خون تقدیروتشکر کرد و اظهارداشت : سازمان انتقال خون رسالت سنگینی در خدمت رسانی به مردم دارد و از آنجا که ما باید پاسخگوی مردم باشیم لذا انتظار مااین است که تمامی دستگاه ها و نهادها تعامل و همکاری بیشتری با انتقال خون استان داشته وما را در اجرای برنامه هابرای رسیدن به اهدف یاری نمایند.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 3 از 21