تسمیه پر معنای مقام معظم رهبری در سال 1395 : اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل

حجاب وعفافبازديد

بازدیدکنندگان : 320479

ويژه متخصصين


طرح نيروي انساني پزشكان

اوقات شرعی


اداره کل انتقال خون استان کرمان
26دی سالروز فرار شاه خائن گرامی باد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 25 دی 1391 ساعت 12:53

26 دی 1357 سالروز فرار خائنانه شاه و نقطه عطفی در گسترش نهضت اسلامی و پیروزی انقلاب به شمار می رود،محمد رضا پهلوی اگر چه در اخرین مصاحبه خود،خاک ایران را به قصد استراحت و تجدید قوا ترک کرد،اما ملت ایران هرگز اجازه برآورده شدن رویای بازگشت وی به ایران را ندادند.

ادامه مطلب...
 
اهدای 20هزار سی‌سی خون از طرف کارکنان برنامه ریزی استانداری کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 21 دی 1391 ساعت 13:35

به مناسبت  19 دی روز قیام خونین مردم قم ، کارکنان برنامه ریزی استانداری کرمان   20 هزار  سی سی خون اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی پایگاه ، تعدادی  از کارکنان برنامه ریزی استانداری کرمان ضمن حضور در پایگاه سیار انتقال خون که در محل برنامه ریزی استانداری  مستقر شد داوطلبانه خون اهدا کردند.

ادامه مطلب...
 
معاون سیاسی امنیتی شهرستان جیرفت : اهدای خون نوعی گذشت و ترویج روحیه نوع‌ دوستی است. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 13 دی 1391 ساعت 18:57

معاون سیاسی امنیتی شهرستان جیرفت :  اهدای خون  نوعی گذشت و ترویج روحیه نوع‌ دوستی و توسعه نشاط و شادابی در جامعه است.

دادخدا حسینی  با حضور در پایگاه انتقال خون این شهرستان گفت: اهدای خون به همنوع ، یک کار معنوی و انسانی است که در آموزه های دینی ما به آن توصیه شده است.

ادامه مطلب...
 
رئیس امور اقتصادی و دارائی استان کرمان : افزایش تخصیص انتقال خون استان قابل حل واجرایی است. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 13 دی 1391 ساعت 18:51

رئیس امور اقتصاد ودارایی استان کرمان : در کمیته تخصیص استان  با توجه به شرایط حساس وخاص انتقال خون استان  افزایش تخصیص قابل حل واجرایی است.

به گزارش روابط عمومی پایگاه ، شیخ اسدی در دیدار مدیرکل انتقال خون استان  با اشاره ای اجمالی به پتانسیل های استان در زمینه های مختلف خاطر نشان کرد: تمامی دستگاه های اجرایی باید دست در دست یکدیگر با هدف پیشرفت هر چه بیشتر استان تلاش کنند.

ادامه مطلب...
 
ذخایر خونی در فصل زمستان با كاهش مواجه می شود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 13 دی 1391 ساعت 11:42

مدیركل انتقال خون استان كرمان با اشاره به شروع فصل زمستان، گفت: شیوع بیماری های ویروسی و كاهش مراجعات اهدا كنندگان خون موجب كاهش ذخایر خونی در استان می شود.

به گزارش روابط عمومی پایگاه ،دکتر محمدرضا مهدیزاده افزود: نیاز به خون، نیازی دایمی بوده و لازم است، اهدا كنندگان در فصل زمستان نیز همانند سایر فصول با اهدای خون خود نیازهای خونی استان را تامین كنند.وی خاطرنشان كرد: با توجه به كاهش مراجعات در فصل زمستان ذخایر انتقال خون كاهش می یابد و این در حالی است كه در برخی مواقع با افزایش اعمال جراحی نیاز به خون و فرآورده های خونی افزایش قابل توجه داشته است.

ادامه مطلب...
 
مدیرکل انتقال خون استان کرمان : 9 دی سالروز میثاق با ولایت ووفاداری به نظام اسلامی است. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 05 دی 1391 ساعت 12:57

دکتر مهدیزاده : 9 دی سالروز آگاهی وبصیرت ، وفاداری به نظام اسلامی وبستن میثاق مجدد با ولایت فقیه است.

به گزارش روابط عمومی پایگاه ،دکتر مهدیزاده در آستانه سالروز حماسه  9دی افزود :  9دی که روز ˈبصیرت و میثاق امت با ولایتˈ نام گرفته ، روزی برای پاسداشت قیام مردمی در سال 88 در صحنه دفاع از نظام ولایت و برچیدن بساط فتنه و خنثی کردند نقشه شوم دشمنان است.

ادامه مطلب...
 
مدیرکل انتقال خون استان کرمان به مناسبت پنجم دی ماه سالروز وقوع زلزله دهشتناک شهر بم در سال 1382 و بروز فاجعه انسانی در این واقعه پیامی صادر کرد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 05 دی 1391 ساعت 12:56

به گزارش روابط عمومی پایگاه، دکتر مهدیزاده در این پیام اظهار داشت :روز پنجم دی ماه که به عنوان روز ملی ایمنی در برابر زلزله نامگذاری شده، برای همه بشریت، ایرانیان عزیز، کرمانیان کریم و بمی های صبور یاد آور تراژدی دهشتناکی است.در ادامه  این پیام آمده است با لرزش زمین در بم، هزاران نفر  در چشم برهم زدنی سر بر تیره تراب نهادند و جهانی را در ماتم و اندوه فرو بردند.

ادامه مطلب...
 
پيام تبريك مدیرکل انتقال خون استان کرمان به مناسبت ميلاد حضرت مسيح(ع) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 05 دی 1391 ساعت 08:59

«دکتر مهدیزاده » به مناسبت ميلاد حضرت مسيح(ع) با صدور پيامی اين روز را وآغاز سال 2013 را به همه مسيحيان  و اهداکنندگان مسيحي ايران تبريك گفت.

ادامه مطلب...
 
نماینده مردم کرمان در مجلس: انتقال خون در بحث حیاتی درمان دارای جایگاه ویژه ای است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 03 دی 1391 ساعت 15:07

نماینده مردم کرمان و نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس  اظهار داشت : انتقال خون در بحث حیاتی درمان و امنیت سلامت جامعه دارای جایگاه ویژه ای است.به گزارش روابط عمومی پایگاه ، دکتر پورابراهیمی در بازدید از اداره کل انتقال خون استان کرمان گفت: خوشبختانه با ظرفیت سازی در استان کرمان نه تنها نیاز خونی وجود ندارد بلکه انتقال خون استان ، مشکل استان های همجوار را نیز برطرف می سازد.

ادامه مطلب...
 
مديركل آموزش و پرورش استان كرمان: اهداي خون امري خداپسندانه وانسان دو ستانه است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 23 آذر 1391 ساعت 12:38

مدیرکل آموزش وپرورش استان کرمان: مردم همواره در امر اهدای خون پیش قدم بوده اند واهدای خون امری خداپسندانه وانساندوستانه است.به گزارش روابط عمومی پایگاه ، ابراهیم شیخ بهایی با حضور در تیم سیار خونگیری  ضمن اهدای خون بابیان اینکه امر مهم خداپسندانه اهدای خون یک حرکت داوطلبانه است افزود :لازم است در این راستا فرهنگ سازی شده وآموزش واقدامات لازم صورت گیرد.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 21 بعدی > انتها >>

صفحه 21 از 21