تسمیه پر معنای مقام معظم رهبری در سال 1395 : اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل

حجاب وعفافبازديد

بازدیدکنندگان : 323759

ويژه متخصصين


طرح نيروي انساني پزشكان

اوقات شرعی


اداره کل انتقال خون استان کرمان
حضور کارکنان انتقال خون استان کرمان در مراسم يوم الله 12 بهمن مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 14 بهمن 1391 ساعت 10:08

مراسم يوم‌الله 12 بهمن سالروز ورود تاريخي حضرت امام خميني (ره) به ميهن اسلامي در کرمان  با حضور  اقشار مختلف مردم برگزار شد.

ادامه مطلب...
 
مدیرکل انتقال خون استان کرمان : دهه فجر نماد وحدت و اقتدار در برابر استکبار جهانی بوده است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 12 بهمن 1391 ساعت 12:43

مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: دهه فجر نماد عزت ، وحدت و اقتدار ملت ایران در برابر استکبار جهانی بوده است.

ادامه مطلب...
 
رئيس بيمه تامين اجتماعي شعبه 2 كرمان : اهداي خون ايثار جمعي در جهت نجات بيماران است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 07 بهمن 1391 ساعت 08:44

رئیس بیمه تامین اجتماعی شعبه 2 کرمان :اهدای خون ایثاري جمعي در جهت نجات بیماران نیازمند است که ارزش مادی و معنوی آن هم به اهدا کننده و هم به بیماران تعلق دارد.

ادامه مطلب...
 
مديركل انتقال خون استان كرمان : در سايه قرآن وسنت وسيره رسول خدا وحدت خود را حفظ كنيم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 03 بهمن 1391 ساعت 12:55مدیرکل انتقال خون استان کرمان: در سایه قرآن و سنت و سیره رسول خدا ، وحدت و یکرنگی خود را حفظ کنیم ودر سایه  ولایت، صراط مستقیم جمهوری اسلامی را بپیماییم .

ادامه مطلب...
 
26دی سالروز فرار شاه خائن گرامی باد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 25 دی 1391 ساعت 12:53

26 دی 1357 سالروز فرار خائنانه شاه و نقطه عطفی در گسترش نهضت اسلامی و پیروزی انقلاب به شمار می رود،محمد رضا پهلوی اگر چه در اخرین مصاحبه خود،خاک ایران را به قصد استراحت و تجدید قوا ترک کرد،اما ملت ایران هرگز اجازه برآورده شدن رویای بازگشت وی به ایران را ندادند.

ادامه مطلب...
 
اهدای 20هزار سی‌سی خون از طرف کارکنان برنامه ریزی استانداری کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 21 دی 1391 ساعت 13:35

به مناسبت  19 دی روز قیام خونین مردم قم ، کارکنان برنامه ریزی استانداری کرمان   20 هزار  سی سی خون اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی پایگاه ، تعدادی  از کارکنان برنامه ریزی استانداری کرمان ضمن حضور در پایگاه سیار انتقال خون که در محل برنامه ریزی استانداری  مستقر شد داوطلبانه خون اهدا کردند.

ادامه مطلب...
 
معاون سیاسی امنیتی شهرستان جیرفت : اهدای خون نوعی گذشت و ترویج روحیه نوع‌ دوستی است. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 13 دی 1391 ساعت 18:57

معاون سیاسی امنیتی شهرستان جیرفت :  اهدای خون  نوعی گذشت و ترویج روحیه نوع‌ دوستی و توسعه نشاط و شادابی در جامعه است.

دادخدا حسینی  با حضور در پایگاه انتقال خون این شهرستان گفت: اهدای خون به همنوع ، یک کار معنوی و انسانی است که در آموزه های دینی ما به آن توصیه شده است.

ادامه مطلب...
 
رئیس امور اقتصادی و دارائی استان کرمان : افزایش تخصیص انتقال خون استان قابل حل واجرایی است. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 13 دی 1391 ساعت 18:51

رئیس امور اقتصاد ودارایی استان کرمان : در کمیته تخصیص استان  با توجه به شرایط حساس وخاص انتقال خون استان  افزایش تخصیص قابل حل واجرایی است.

به گزارش روابط عمومی پایگاه ، شیخ اسدی در دیدار مدیرکل انتقال خون استان  با اشاره ای اجمالی به پتانسیل های استان در زمینه های مختلف خاطر نشان کرد: تمامی دستگاه های اجرایی باید دست در دست یکدیگر با هدف پیشرفت هر چه بیشتر استان تلاش کنند.

ادامه مطلب...
 
ذخایر خونی در فصل زمستان با كاهش مواجه می شود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 13 دی 1391 ساعت 11:42

مدیركل انتقال خون استان كرمان با اشاره به شروع فصل زمستان، گفت: شیوع بیماری های ویروسی و كاهش مراجعات اهدا كنندگان خون موجب كاهش ذخایر خونی در استان می شود.

به گزارش روابط عمومی پایگاه ،دکتر محمدرضا مهدیزاده افزود: نیاز به خون، نیازی دایمی بوده و لازم است، اهدا كنندگان در فصل زمستان نیز همانند سایر فصول با اهدای خون خود نیازهای خونی استان را تامین كنند.وی خاطرنشان كرد: با توجه به كاهش مراجعات در فصل زمستان ذخایر انتقال خون كاهش می یابد و این در حالی است كه در برخی مواقع با افزایش اعمال جراحی نیاز به خون و فرآورده های خونی افزایش قابل توجه داشته است.

ادامه مطلب...
 
مدیرکل انتقال خون استان کرمان : 9 دی سالروز میثاق با ولایت ووفاداری به نظام اسلامی است. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 05 دی 1391 ساعت 12:57

دکتر مهدیزاده : 9 دی سالروز آگاهی وبصیرت ، وفاداری به نظام اسلامی وبستن میثاق مجدد با ولایت فقیه است.

به گزارش روابط عمومی پایگاه ،دکتر مهدیزاده در آستانه سالروز حماسه  9دی افزود :  9دی که روز ˈبصیرت و میثاق امت با ولایتˈ نام گرفته ، روزی برای پاسداشت قیام مردمی در سال 88 در صحنه دفاع از نظام ولایت و برچیدن بساط فتنه و خنثی کردند نقشه شوم دشمنان است.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 21 بعدی > انتها >>

صفحه 21 از 21