تسمیه پر معنای مقام معظم رهبری در سال 1396 : اقتصاد مقاومتی،تولید واشتغال

حجاب وعفافبازديد

بازدیدکنندگان : 326188

ويژه متخصصين


طرح نيروي انساني پزشكان

اوقات شرعی


اداره کل انتقال خون استان کرمان
مديركل انتقال خون كرمان از پايگاه انتقال خون سيرجان بازديد كرد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 09 اردیبهشت 1395 ساعت 12:20

مديركل انتقال خون كرمان از پايگاه انتقال خون سيرجان بازديد كرد

مديركل انتقال خون استان كرمان از پايگاه انتقال خون سيرجان بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان، در اين بازديد دكتر مهديزاده؛ مديركل انتقال خون استان كرمان از تلاش كاركنان ارزشمند انتقال خون شهرستان سيرجان، طی سال 94 تقدیر کرد وگفت: با تلاش انجام شده وضعيت تأمين خون و فرآورده‌هاي خوني در پايگاه انتقال خون سيرجان مناسب و با كيفيت است.

وي افزود: در شهرستان سيرجان بطور متوسط ماهيانه يك هزار و 200 واحد خون اهدا مي‌شود و همین تعداد برای بیماران بستری در مراکز درمانی مصرف می‌شود.

ادامه مطلب...
 
هشتمین اجلاس هم اندیشی مدیركل انتقال خون استان كرمان با روسای پایگاههای انتقال خون شهرستان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 04 اردیبهشت 1395 ساعت 13:54

هشتمین اجلاس هم اندیشی مدیركل انتقال خون استان كرمان با روسای پایگاههای انتقال خون شهرستان

هشتمین اجلاس هم اندیشی مديركل انتقال خون استان كرمان با حضور مسئولین انتقال خون استان وهمچنين روسای انتقال خون شهرستانها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، در اين نشست دكتر مهديزاده ؛ مديركل انتقال خون استان كرمان ضمن ارائه گزارشي از عملكرد انتقال خون استان در سال گذشته اظهار داشت : در سال 94 تعداد 90 هزارو 617 نفر جهت اهدای خون به مراکز ثابت و سیار خونگیری در سراسر استان مراجعه که از این تعداد 74 هزارو 307 واحد خون اخذ و 15.5 درصد از مراجعین به دلایل مختلف پزشکی معاف موقت یا دائم شدند.

ادامه مطلب...
 
پيام مديركل انتقال خون كرمان به مناسبت 30 فروردين ، روز علوم آزمايشگاهي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 29 فروردین 1395 ساعت 12:31

پيام مديركل انتقال خون كرمان به مناسبت 30فروردين ، روز علوم آزمايشگاهي

مدیرکل انتقال خون استان کرمان در پیامی فرا رسیدن 30 فروردین ماه، بزرگداشت حکیم سید اسماعیل جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی را به این جامعه بزرگ تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ،به همین مناسبت دکتر مهدیزاده خطاب به آزمایشگاهیان انتقال خون استان گفت : پاس داشت و تقدیر به هر بهانه ای زیباست. اکنون بهانه ای دیگر فراهم شده تا از جامعه فرهیخته و تلاشگر علوم آزمایشگاهی قدردانی شود.

ادامه مطلب...
 
1758 واحد خون نوروز امسال در کرمان اهدا شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 15 فروردین 1395 ساعت 10:11

1758 واحد خون نوروز امسال در کرمان اهدا شد

مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: مردم نوعدوست استان در 13 روز نخست سال جاری یکهزار و 758 واحد از خون خود را اهدا کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد سه درصدی را داشته ایم.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، دکترمهدیزاده افزود: در این مدت 2 هزار و 100 نفر به مراکز اهدای خون مراجعه کردند که از این تعداد 14 درصد به دلایل مختلف از اهدای خون معاف موقت یا دایم شدند.

وی بیان کرد: شهرستان کرمان با 992 واحد بیشترین اهدای خون را به خود اختصاص داد و پس از آن به ترتیب شهرستان های سیرجان با 242 واحد، رفسنجان با 237 واحد، جیرفت با 153 واحد و بم نیز با 134 واحد خون در رده های بعدی قرار گرفتند.

ادامه مطلب...
 
از خانواده شهید فیروزی تقدیر شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 14 فروردین 1395 ساعت 08:59

به مناسبت گرامیداشت روز زن

از خانواده شهید فیروزی تقدیر شد.

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن ، مدیرکل انتقال خون استان کرمان چهارشنبه 11 فروردین 95 از خانواده شهید فیروزی تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، دراین دیدار دکتر مهدیزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان ضمن تبریک سال جدید و ولادت حضرت فاطمه زهرا در سخنانی اظهارداشت : به یقین با سرمشق قراردادن آن ریحانه نبوی به عنوان الگویی بی بدیل ، بانوان ما توانستند حضوری قابل تقدیر در تمام عرصه های مختلف به منصه ظهور برسانند که از جمله می توان به نقش همسران شهدا در همراهی و همیاری حماسه آفرینان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد.

ادامه مطلب...
 
پیام تبریک مدیرکل انتقال خون کرمان به مناسبت گرامیداشت روز زن مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 10 فروردین 1395 ساعت 13:56

پیام تبریک مدیرکل انتقال خون کرمان به مناسبت گرامیداشت روز زن

مدیرکل انتقال خون استان کرمان با صدور پیامی ، سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) را به کارکنان انتقال خون استان تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، در این پیام دکتر مهدیزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان آورده است :

ادامه مطلب...
 
دیدار نوروزی مدیرکل انتقال خون کرمان با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 08 فروردین 1395 ساعت 14:11

دیدار نوروزی مدیرکل انتقال خون کرمان با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

مدیرکل انتقال خون استان کرمان امروز یکشنبه هشتم فروردین95 با نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی دیدار وگفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، در این دیدار دکتر مهدیزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان با دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس دیدار وگفتگو کرد و ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و همچنین انتخاب مجدد ایشان در مجلس شورای اسلامی ، سلامتی و موفقیت را از خداوند منان مسئلت کردند.

ادامه مطلب...
 
اعلام مراکز فعال اهدای خون در استان کرمان در تعطیلات نوروز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 29 اسفند 1394 ساعت 13:57

اعلام مراکز فعال اهدای خون در استان کرمان در تعطیلات نوروز

با اعلام رسمی روابط عمومی انتقال خون استان کرمان، اهداکنندگان خون در استان می توانند لحظه های شیرین عید نوروز را در مراکز اهدای خون با بیماران به اشتراک بگذارند و پیام رسان فرهنگ اهدای خون برای آحاد جامعه باشند.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، عباس بهرامی ؛ مدیر روابط عمومی انتقال خون استان کرمان اظهارداشت : در ایام تعطیلات عید نوروز جز روزهای اول و سیزدهم فروردین در سایر روزها تمام مراکز در سطح استان فعال و آماده دریافت خون سالم اهداکنندگان هستند.
وی ادامه داد : مرکز خونگیری شریعتی روبروی مسجد جامع شهرکرمان از دوم تا دوازدهم فروردین ماه از ساعت 7:30 تا 19:30 دایر می باشد.

ادامه مطلب...
 
پیام تبریک مدیرکل انتقال خون استان کرمان به مناسبت فرا رسیدن سال نو مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 29 اسفند 1394 ساعت 13:24

پیام تبریک مدیرکل انتقال خون استان کرمان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

مدیرکل انتقال خون استان کرمان در پیامی فرارسیدن سال نو را به پرسنل انتقال خون استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، در بخشی از پیام دکتر مهدیزاده آمده است : خدای رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز به خالق سپارد.

در ادامه آمده است : فرا رسیدن فصل شادی بخش ونشاط آور بهاران وحیات دوباره ی زمین که نشانه ای از قدرت و رحمت الهی ودلیل آشکار بر معاد وحیات دوباره ی آدمیان است را به محضر ارزشمندتان تبریک وتهنیت عرض می نمایم.

ادامه مطلب...
 
مردم در روزهای آتی اهدای خون را فراموش نکنند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 27 اسفند 1394 ساعت 11:41

مردم در روزهای آتی اهدای خون را فراموش نکنند
مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: با توجه به نیاز به خون و فرآورده های خونی، مردم در روزهای پایانی سال و ایام نوروز اهدای خون را فراموش نکنند.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان، دکتر مهدیزاده اظهار کرد: اگرچه وضعیت اهدای خون در استان کرمان مناسب است اما با افزایش مصرف خون و فرآورده های خونی در بیمارستان ها همراه با کاهش میزان مراجعات مردم به مراکز خونگیری در روزهای پایانی سال روبرو هستیم.

وی بیان کرد: در ایام تعطیلات عید نوروز جز روزهای اول و سیزدهم فروردین در سایر روزها تمام مراکز در سطح استان فعال و آماده دریافت خون سالم اهداکنندگان هستند.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 4 از 22