تسمیه پر معنای مقام معظم رهبری در سال 1396 : اقتصاد مقاومتی،تولید واشتغال

حجاب وعفافبازديد

بازدیدکنندگان : 328530

ويژه متخصصين


طرح نيروي انساني پزشكان

اوقات شرعی


اداره کل انتقال خون استان کرمان
دوره آموزشی هموویژلانس ویژه دستیاران بیهوشی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 20 بهمن 1394 ساعت 09:41

دوره آموزشی هموویژلانس ویژه دستیاران بیهوشی

جلسه آموزشی هموویژلانس دوشنبه 19بهمن 94 ویزه اساتید و دستیاران بیهوشی در بیمارستان شهید باهنر کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان , در این دوره آموزشی که با هدف افزایش آگاهی و ارتقا عملکرد در مورد نحوه استقرار سیستم همووژیلانس و اهمیت آن صورت گرفت ، دکتر قاضی زاده , مسئول آموزش وپژوهش انتقال خون استان در اظهاراتی افزود : با توجه به استقرار سیستم مراقبت از خون تمام کارکنان درمانی از جمله پزشکان و پرستاران آموزشهای لازم را فراگرفتند و گواهی استقرار نظام مراقبت از خون به مراکز درمانی اعطا شده است.

ادامه مطلب...
 
بازديد دانشجویان رشته پرستاري و مامايي از انتقال خون کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 17 بهمن 1394 ساعت 14:21

بازديد دانشجویان رشته پرستاري و مامايي از انتقال خون کرمان

دانشجويان رشته پرستاري ومامايي دانشگاه آزاد كرمان از انتقال خون كرمان بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان، شنبه 17 بهمن 94 دانشجويان رشته پرستاري و مامايي دانشگاه آزاد كرمان با مراجعه به اداره كل انتقال خون استان با روند تهيه خون وفراورده هاي خوني اشنا شدند.

در اين بازديد دكتر قاضي زاده ؛ مسئول آموزش و پژوهش انتقال خون استان كرمان در خصوص روند تهيه خون وفراورده هاي خوني و شناسايي اهداکنندگان کم خطر، آموزش، انگيزش، جذب و نگهداري اهداکنندگان خون، سلامت خون و انواع بيماري هاي عفوني منتقله از راه خون مطالبي بيان داشت كه با استقبال خوب دانشجويان همراه بود.

ادامه مطلب...
 
استقرار تيم سيار خونگيري انتقال خون كرمان در مصلاي امام علي (ع) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 17 بهمن 1394 ساعت 10:10

استقرار تيم سيار خونگيري انتقال خون كرمان در مصلاي امام علي (ع)

تيم سيار خونگيري انتقال خون كرمان به مناسبت ايام الله دهه فجر روز جمعه 16 بهمن 1394 در مصلاي بزرگ امام علي (ع)كرمان مستقرشد.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ، در این مراسم عباس بهرامي ؛ مسئول روابط عمومي انتقال خون استان افزود : تيم سيار خونگيري انتقال خون كرمان به طور معمول در مناسبت‌ها و زمانهای مختلف و با حضور در مکانهای عمومی ودستگاههای دولتی و غیر دولتی و همچنين در مناطقي كه مراکزثابت انتقال خون وجود ندارد ویا دسترسي به آن مشكل است و با هدف خدمت رسانی به مردم حضور مي‌يابد .

ادامه مطلب...
 
اهدای خون مشاور عالی استاندار کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 15 بهمن 1394 ساعت 10:06

اهدای خون مشاور عالی استاندار کرمان

مشاور عالی استاندار کرمان سه شنبه 13 بهمن 94 در دومین روز از ایام الله دهه فجر با حضور دراداره کل انتقال خون استان کرمان خون اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، دکتر گرامی ؛ مشاور عالی استاندار کرمان ضمن اهدای خون اظهارداشت : خون نقش حیاتی در سلامت انسان دارد و اهدای خون نماد نوع دوستی وانساندوستی است و همچنین انسان بخشی از وجود با ارزش خود را برای ادامه حیات بیماران نیازمند اهدا می کند.

وی بر مشارکت جدی مسئولین ومردم در این امر خیر تاکید کرد واظهار داشت : نگاه استانداری کرمان به مجموعه انتقال خون استان یک نگاه ویژه و مهم است و باید از تمام ظرفیتها و ابزارها در جهت ارتقا انتقال خون استان استفاده کرد.

ادامه مطلب...
 
ثبت‌نام از افراد با گروه خون‌های نادر در مراکز انتقال خون کرمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 21 دی 1394 ساعت 09:54

ثبت‌نام از افراد با گروه خون‌های نادر در مراکز انتقال خون کرمان
مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع ، افرادی که دارای گروه خونی نادر هستند، برای ثبت‌نام در بانک اطلاعاتی به پایگاه‌های انتقال خون استان کرمان مراجعه کنند.


به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ، دكتر مهدی‌زاده با اشاره به خدمات سازمان انتقال خون اظهار داشت: سازمان انتقال خون ایران طی 40 سال فعالیت توانسته با توجه به فرهنگ دینی، مذهبی و حس خیرخواهی هموطنانمان در اهدای خون شاخص‌های بسیار مطلوبی را کسب کند‌ و در سازمان بهداشت جهانی در مرتبه بالایی قرار گیرد.‌

ادامه مطلب...
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان خون اهدا كرد . مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 20 دی 1394 ساعت 12:50

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان خون اهدا كرد .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با حضور در پايگاه انتقال خون جيرفت خون خود را اهدا كرد.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ، حجت الاسلام حسینی؛ مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي جنوب كرمان ضمن اهداي خون اظهار داشت : اهدای خون زکات تندرستی است و فرهنگ اهدای خون بیش از پیش باید در جامعه نهادینه شود.

ادامه مطلب...
 
وضعیت تأمین فرآورده های خونی پايگاه جيرفت وكهنوج مناسب است. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 17 دی 1394 ساعت 10:24

مديركل انتقال خون كرمان :
وضعیت تأمین فرآورده های خونی پايگاه جيرفت وكهنوج مناسب است.

مدیرکل انتقال خون استان کرمان از پايگاه انتقال خون كهنوج و جيرفت بازدید کرد و وضعیت تأمین فرآورده های خونی در اين دوپايگاه را مناسب ارزیابي كرد.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان، دكتر مهدیزاده؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان سه شنبه پانزدهم ديماه 94 در حاشیه بازدید از پایگاه انتقال خون شهرستان های جیرفت و کهنوج گفت: با تلاش های انجام شده وضعیت تأمین فرآورده های خونی در این دو شهرستان جنوبی استان مناسب و با کیفیت است.

ادامه مطلب...
 
با اهداي لوح از مديركل انتقال خون كرمان تقدير شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 16 دی 1394 ساعت 12:45

با اهداي لوح از مديركل انتقال خون كرمان تقدير شد.

فرماندار شهرستان جيرفت با اهداي لوح ازمديركل انتقال خون استان كرمان در خصوص تامين خون وفراورده هاي خوني در اين شهرستان تقديروتشكر كرد.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ، در بخشی از تقدیر نامه مهندس اميني روش ؛ فرماندار شهرستان جيرفت خطاب به دكتر مهديزاده؛ مدیركل انتقال خون استان آمده است :از صميم قلب از همكاري صادقانه و كوشش خالصانه حضرتعالي در راستاي خدمت رساني به مردم شريف خصوصا همكاري بي شائبه جنابعالي با پايگاه انتقال خون شهرستان جيرفت كمال تشكر وقدرداني را داريم.

ادامه مطلب...
 
تجليل از بازنشسته انتقال خون رفسنجان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 07 دی 1394 ساعت 10:22

تجليل از بازنشسته انتقال خون رفسنجان

مديركل انتقال خون استان كرمان ، يكشنبه 6 دي 94 با حضور در پايگاه انتقال خون رفسنجان از بازنشسته انتقال خون اين شهرستان تجليل كرد.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ، در اين مراسم دكتر مهديزاده ؛ مديركل انتقال خون استان بازنشستگان را گنجینه های ارزشمند تجربه خواند وگفت: وظیفه است از تلاش های چشمگیر پیشکسوتان وبزرگان قدرداني وسپاسگزاري كنيم ،چون احترام وحرمت گذاشتن به بزرگان جزئی از فرهنگ واعتقادات دینی ماست.

ادامه مطلب...
 
به مناسبت سالروز زلزله بم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 06 دی 1394 ساعت 10:33

به مناسبت سالروز زلزله بم
سفر مديركل انتقال خون كرمان به شهرستان بم

به مناسب پنجم دي ماه سالروز قربانيان زلزله بم ، مديركل انتقال خون استان كرمان به همراه جمعي از مسئولين با حضور در پايگاه انتقال خون شهرستان بم ياد و خاطره قربانيان زلزله را گرامي داشتند.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون كرمان ، در اين مراسم دكتر مهديزاده ؛ مديركل انتقال خون استان ضمن بيان خاطراتی از روزهای اولیه این واقعه دردناك اظهارداشت : حادثه بم تلخ بود. اما صحنه‌های زیبایی را هم خلق کرد که می‌توان از آن به عنوان تابلوهای ایثار یاد کردو مردمی که به صحنه آمدند و با کمک‌های خود به یاری مردم زلزله زده شتافتند و آنچه را که در توان داشتندبه مردم بم هدیه دادند.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 5 از 22