تسمیه پر معنای مقام معظم رهبری در سال 1396 : اقتصاد مقاومتی،تولید واشتغال

حجاب وعفافبازديد

بازدیدکنندگان : 328527

ويژه متخصصين


طرح نيروي انساني پزشكان

اوقات شرعی


دستگاه اشعه خون گاماسل در کرمان به بهره برداری رسید مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 14 مرداد 1395 ساعت 13:16

همزمان با هفته انتقال خون
مرکز پذیره‌نویسی سلول‌های بنیادی خون‌ساز و دستگاه اشعه گاماسل در ‌کرمان افتتاح شد

همزمان با هفته انتقال خون در استان کرمان مرکز پذیره‌نویسی اهداکنندگان سلول‌های بنیادی خونساز به غیرخویشاوند و دستگاه اشعه گاماسل افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، آئین افتتاح مرکز پذیره‌نویسی اهداکنندگان سلول‌های بنیادی خونساز به غیرخویشاوند و دستگاه اشعه گاماسل در استان کرمان با حضور مدیر کل انتقال خون استان ، زهرا موسی‌پور؛ مدیر کل اجتماعی استانداری کرمان و دکتر رشیدی ؛ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد.

دکترمهدیزاده ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان در این آئین با اشاره به اینکه با بهره‌برداری از دستگاه اشعه خون گاماسل در استان کرمان، کرمان جزو هفت استانی است که از وجود این دستگاه در کشور بهره‌مند می‌شود، گفت: برای تجهیز این دستگاه اعتبار 1.5 میلیارد تومان از اعتبارات ملی هزینه شده است.

وی با بیان اینکه فرآیند نقل و انتقال دستگاه به سختی و با استانداردهای سخت‌گیرانه انجام و با حضور کارشناسان نصب شد افزود: با بهره‌برداری از این دستگاه در کرمان خدمات لازم مربوطه به استان‌های هرمزگان، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی نیز داده می‌شود.

زهر موسی‌پور ر؛ مدیرکل اجتماعی استانداری کرمان نیز در این حاشیه این آئین از بخش‌های فنی بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان فعالیت‌های اداره کل انتقال خون استان قرار گرفت.

alt alt alt