تسمیه پر معنای مقام معظم رهبری در سال 1396 : اقتصاد مقاومتی،تولید واشتغال

حجاب وعفافبازديد

بازدیدکنندگان : 328538

ويژه متخصصين


طرح نيروي انساني پزشكان

اوقات شرعی


دیدار مدیرکل انتقال خون استان کرمان با امام جمعه بم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 10 دی 1395 ساعت 14:16

دیدار مدیرکل انتقال خون استان کرمان با امام جمعه بم

مدیرکل انتقال خون استان کرمان در دیدار با امام جمعه شهرستان بم بر گسترش رسالت اصلی سازمان انتقال خون تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ، دکتر میزائی ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان چهارشنبه 8 دیماه 95 در دیدار با حجت الاسلام قاسم دانشی ؛ امام جمعه شهرستان بم با وی به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

در این دیدار دکتر میرزائی ضمن بیان گستردگی فعالیتها به ارائه آمار و ارقام عملکرد انتقال خون در استان پرداخت و در سخنانی از مشارکت گسترده وآگاهانه مردم مومن ومتعهد شهرستان بم با انتقال خون استان تقدیر کرد .

وی رسالت اصلی سازمان انتقال خون ایران را تامین خون سالم و کافی برای بیماران نیازمند دانست و ادامه داد: پهناور بودن استان دسترسی به هم‌وطنان را دشوار کرده است به طوریکه ایجاد یک شبکه خون‌رسانی منسجم به سختی انجام می‌گیرد ولی همه پرسنل اداره کل انتقال خون استان با تمام قوا و تجهیزات در خدمت مردم هستند.

در این دیدار حجت الاسلام قاسم دانشی با تأکید بر اینکه نباید نسبت به سرنوشت هم نوع خود بی‌تفاوت باشیم، گفت: اهدای خون ارزش بالایی دارد و آثار و برکات بسیاری در این کار خیر برای فرد وجامعه وجود دارد.

شایان ذکر است، در این دیدار علاوه بر مسئولین انتقال خون استان ، ساداتی معاون مديركل دفتر حقوقي سازمان انتقال خون ایران وی را همراهی میکردند.