تسمیه پر معنای مقام معظم رهبری در سال 1396 : اقتصاد مقاومتی،تولید واشتغال

حجاب وعفافبازديد

بازدیدکنندگان : 328540

ويژه متخصصين


طرح نيروي انساني پزشكان

اوقات شرعی


مدیرکل انتقال خون استان کرمان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم دیدار کرد . مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه, 10 دی 1395 ساعت 15:00

مدیرکل انتقال خون استان کرمان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم دیدار کرد .

دکتر میرزائی چهارشنبه 8 دیماه 95 در سفر به شهرستان بم با حضور در دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بم با رئیس این دانشگاه دیدار وگفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کرمان ،در این دیدار دکتر میرزائی ؛ مدیرکل انتقال خون استان کرمان گزارشی از وضعیت انتقال خون استان و تلاش شبانه روزی پرسنل در جهت تهیه و تامین خون و فراورده های خونی بیمارستان ها و مراکز درمانی ارائه کرد ودر سخنانی اظهارداشت : امیدواریم بتوانیم در سایه تعامل و همکاری مشترک، شاهد ارتقای بیش از پیش فرآیند های مرتبط در راه خدمت به مردم عزیز استان کرمان باشیم.

دکتر میرزائی بر اهمیت نقش آموزش در خصوص مصرف بهینه منطقی خون وفرآورده های خونی تاکید کرد و خواستار افزایش آموزش پزشکان وکادر درمانی با همکاری مسئولین وکارشناسان انتقال خون استان در این راستا شد و تصریح کرد: آموزش موثر منجر به تغییر رفتار می گردد.

در ادامه دکتر اصغر مکارم ؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم گفت : تامین خون سالم برای پاسخگویی به نیاز بیماران در مراکز درمانی در اولویت قرار دارد و با همکاری صمیمانه اداره کل انتقال خون استان کرمان این موضوع به خوبی انجام می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بم بر مصرف بهینه خون و آموزش پزشکان در مراکز درمانی تاکید کرد و گفت: برای کاهش ضایعات خونی باید در مصرف آن دقت کنیم.